Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Inšpirácie / Dni dopravy zadarmo – zmeškali ste? 

Dni dopravy zadarmo – zmeškali ste? 

/
/
1990 Videní

Najznámejší porovnávač cien tovaru, heureka.sk, zorganizoval už 5. ročník populárneho dňa dopravy zadarmo. Tento krát už v lete. Dobrou správou bolo oproti minulým rokom, že nákupy s dopravou zadarmo netrvali dva dni ako zvyčajne po minulé roky. Zákazníci mohli v zapojených eshopoch nakupovať až tri dni od 20. augusta od 12: 00 až do 22. augusta do polnoci.  Do akcie Dni dopravy zadarmo sa zapojilo viac ako 300 overených internetových obchodov z oblasti módy, kozmetiky, nábytku a bývania, hračiek až po elektroniku a ďalšie.  Jedinou podmienkou, pre uplatnenie dopravy zadarmo vo vybranom eshope, bolo potrebné nakúpiť v minimálnej hodnote 15 EUR.

Heureka-Den-dopravy-zdarma-

Ak ste túto akciu nezachytili, neprepadajte panike! Už v polovici novembra sa akcia Dni dopravy zadarmo zopakuje. Minulý rok sa zapojilo ešte viac eshopov a to 450. Navyše do Vianoc ostáva ešte dostatok času a už koncom novembra vypukne ešte väčšie nákupne šialenstvo Black Friday. Kde sa zľavy v eshopoch vyšplhajú až do výšky 80%.

Foto: dnidopravyzdarma

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest