Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Inšpirácie / Trendy Vianoce #3 – 35 tipov na vonkajšie vianočné dekorácie

Trendy Vianoce #3 – 35 tipov na vonkajšie vianočné dekorácie

/
/
6473 Videní

Nikto nemôže poprieť dôležitosť vianočnej výzdoby v interiéri. Netreba však zabúdať, že rovnako dôležitá je tiež vonkajšia vianočná výzdoba na záhradu, dvor či len balkón alebo okno. Vonkajšie vianočné dekorácie majú jedinečnú schopnosť zohrávať hlavnú úlohu pri zvyšovaní krásy našich domovov a pridávaní rozprávkového pohľadu do každého priestoru, v ktorom sú používané. Nestačí zavesiť len vianočný veniec na dvere či dať svietnik do okna. Svetlá nie sú používané iba na osvetľovanie miestnosti, vianočné osvetlenie či sviečky sú dôležitou pomocou pri zdobení v rôznych miestnostiach a exteriéru pri rôznych šťastných a dôležitých príležitostiach, ktorými Vianoce určite sú. Vonkajšia vianočná výzdoba nie je ľahká a stáva sa náročnejšou, keď sa rozhodnete použiť svetlá. Pripravili sme pre vás top 35 vianočných trendov, ako vhodne použiť vianočné ozdoby a vianočné osvetlenie aby ste si vyzdobili svoj domov. Nájdete tu tiež skvelé tipy ako si vianočné dekorácie vlastnoručne vyrobiť. Inšpirujte sa nápadmi a privítajte Vianoce v novom štýle.

vonkajšie vianočné dekorácie inšpirácie 1

vonkajšie vianočné dekorácie inšpirácie 3

Naplňte lampáš alebo lucernu vianočnými guľami a ozdobte vetvičkou s mašľou. Lampáš a vianočné dekorácie sú krásna vianočná ozdoba na terasu či balkón. Taktiež sa dá použiť na vyzdobenie hrobového na cintoríne.

vonkajšie vianočné dekorácie inšpirácie 2

vonkajšie vianočné dekorácie 4

vonkajšie vianočné dekorácie 5

 

Existujú rôzne vianočné ozdoby, ktoré môžeme použiť na dekoráciu . Okrem tých klasických ako vianočné gule a girlandy je tiež dôležité použiť vianočné osvetlenie Pridanie svetiel na rôzne vianočné ozdoby vám môže pomôcť vytvoriť slávnostnú atmosféru, ktorá robí váš dom rozprávkovým pre vašu rodinu aj hostí. Pretože svetlá sú veľmi dôležité pre vnútornú aj vonkajšiu vianočnú výzdobu, sú vytvorené v rôznych typoch, prevedeniach, farbách, veľkostiach a materiáloch tak, aby vyhovovali rôznym potrebám a pomohli vám nájsť to, čo vyhovuje vášmu vkusu.

Ak chcete vyzdobiť váš dvor a dať mu vianočný vzhľad, musíte použiť snehové gule, rozprávkové prachové gule, LED osvetlenie, hviezdy, osvetlené drôty, snehové vločky, sviečky, tkané koše ako svietidlá, svietiace vetvy, lanové svietidlá, reťazcové svietidlá, lampy. papierové tašky a osvetlené vianočné motívy. Môžete tiež použiť osvetlené vianočné pečivo, osvetlené soby, ľadové medvede a sane, svetlá hviezdokopy, osvetlené darčekové krabičky a vianočné vence.

Stále potrebujete viac nápadov na vyzdobenie terasy, balkóna alebo dvora? Skúste použiť girlandy s retiazkovými svietidlami, lustre, veľkými cukrovinkami, guľatiny s čajovými svietidlami, vianočné hviezdy a misky alebo vedierka naplnené vianočnými ozdobami a retiazkami na zdobenie schodov. Drôtené svietidlá, osvetlené vianočné stromčeky, osvetlené špirálové stromy, ľadové sviečky s bobuľami, jedľové vetvy alebo kvety.

 

 

Foto: Pinterest, Andrea Outloud, Pouted

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest