Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Inšpirácie / Tradične netradičné doplnky do kuchyne

Tradične netradičné doplnky do kuchyne

/
/
2013 Videní

Klasické sklenené dózy Banquet s tesným hermetickým uzáverom, vyzerajú príliš dobre na to, aby boli skryté v skrini ako nádoby na konzerváciu cestovín alebo iných potravín.

Buďte kreatívny

Stačí to len trochu kreativity, aby im dali úplne novú identitu – možno rustikálne vyzerajúci držiak na príbory na stole alebo roztomilý sklenený kontajner na dobroty a sladkosti. Alebo ich použite na iný spôsob, môže slúžiť ako kreatívny obal na darčeky alebo držiak na pečivo pri podávaní vášho obľúbeného šalátu, ktorý sa skvelé hodí do vašej kuchyne.  Môžete tiež použiť poháre ako náladové osvetlenie pre útulné večery. Všetko, čo potrebujete, je sviečka alebo niektoré vianočné osvetlenie. Dóza i veko je vyrobené z číreho skla, k dispozícii je v rôznych veľkostiach, preto sa hodí k mnohým ďalším použitiam.  Zabávajte sa experimentovaním!

 

ikea hack doza na potraviny

 

Kliknite tu a objavte ešte jednoduchšie a efektívnejšie triky do vašej kuchyne!

Foto: lifeathome, shutterfly

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest