Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Inšpirácie / Top 10 tipov na vianočné darčeky pre chlapcov

Top 10 tipov na vianočné darčeky pre chlapcov

/
/
2514 Videní

Vianoce sú sviatok, ktorí mnohí veriaci aj neveriaci oslavujú v kruhu rodiny. Nie sú len o darčekoch, predovšetkým by mali byť symbolom pokoja a radosti po celom svete. Mnohí oslavujeme narodenie Ježiša Krista, navštívime rodinu, starých rodičov, tety či strýkov, s ktorými sme sa počas roka nemali príležitosť stretnúť. Vianoce sú o vytváraní šťastia v našich životoch aspoň na tých pár dní.

Správne vybraný vianočný darček je najlepší spôsob ako vyčariť ohromujúci úsmev a žiarivé nadšené oči svojim blízkym, najmä teda deťom alebo večne so všetkým nespokojných tínedžerov. V tomto článku sme si pre vás pripravili zoznam desiatich vianočných darčekov pre chlapcov, ktorými zaručene nič nepokazíte.

1. Hry

Vyberte si z tých najlepších hier pre priaznivcov všetkých obľúbených platforiem XBOX ONE, XBOX360 PS4, PS3, PSP, PSV, PC. Nová FIFA 18, Need for speed, Call of Duty nesmú chýbať v žiadnom hráčskom svete. Kúpite už od 8,99 eur.

vianočná darček xbox hry

 

2. Dron

Máte doma nádejného budúceho kameramana? V tom prípade mu určite nemôže chýbať dron. Drony sú určené predovšetkým na záznam videa a snímanie fotografií z výšky. Čo sa kvality záznamu týka, platí tu takmer priama úmera k cene. Drahšie modely sú vybavené viacosovým mechanickým stabilizátorom, ktorý vyrovnáva otrasy a stará sa o krásne hladké zábery. Pri tomto vianočnom darčeku začíname od sumy 75,00 eur. Tie naozaj kvalitné sa pohybujú od 1 000 eur vyššie. Záležia na vás koľko si môžete dovoliť do nádejného kameramana či vlogera investovať a či si to vôbec zaslúži!

dron vianočný darček

3. Hoverboard

Hoverboard je novodobý trend v uliciach. Takmer každý mladý chlapec by chcel brázdiť ulice na hoverboarde. Dnes už vznikajú aj tanečné skupiny s týmto netradičným dopravným prostriedkom. Tie lepšie majú aj zabudované reproduktory. Ale nemusíte sa báť maximálna rýchlosť je do 12 km/hod. Hoverboardy sa pohybujú od sumy 179,90 eur.

hoverboard vianočný darček

 

4. Smartfón

Vyvážený design kráčajúci ruka v ruke s dokonalou funkčnosťou. Výbava nových modelov smartfónov posúva hranice inteligentných telefónov opäť o kúsok ďalej. Či už nový Apple iPhone, Samsung alebo Honor, máte si z čoho vyberať. Mobilný telefón už dávno neslúži iba na telefonovanie. Pri tomto vianočnom darčeku si treba pripraviť plnú peňaženku a zvážiť či vaša ratolesť dostatočne počas roka poslúchala. Taký nový smartfón vyjde od 350 eur a vyššie.

samsung note vianočný darček

5. Xbox

Predstavujeme vám nový Xbox One. Po tejto konzole túži nejeden chlapec. Hrať sa môže tie najlepšie hry, vrátane klasiky pre Xbox 360, streamovať 4K video. Navyše je konzole Xbox One S je o 40% menšia, elegantnej bielej farby a skvelé sa vám hodiny aj do interiéru

xbox one vianočny darček

 

6. Virtuálna realita

  • Chcete, aby vaše deti zažili nový rozmer? Doprajte im zážitok z virtuálnej reality 3D na vlastnom telefóne. Sledovať môžu videa v 3D a v perspektíve 360° . K dispozícií je viac ako 100 hier pre virtuálnu realitu, ktoré sú už k dispozícii na portáloch Apple App Store a Google Play. Navyše tento vianočný darček má aj náučný charakter, objaviť môžete rozšírenú realitu v múzeách, galériách, na iných kontinentoch a na mnohých ďalších miestach. Virtuálna realita je cenovo dostupná viac ako si myslíte, okuliare sa pohybujú už od 14,90 eur.

virtualna realita vianočný darček

7. Parfum

Dobrým parfumom nikdy nič nepokazíte a na rozdiel od dospelých mužov, mladý tínedžeri si ešte až tak nepotrpia na značkový parfém. Pri tomto vianočnom darčeku sa cena pohybuje už od pár eur.

hugo boss vianočný darček8. Hodinky

Praktický a viacúčelový vianočný darček v podobe hodiniek taktiež nikdy neomrzí. Hodinky nie len, že dobré vyzerajú, ale sú vybavené chronografom, stopkami a tachymetrom na odčítanie letovej trasy, rýchlosti a podobne.

 

casio hodinky vianočný darček

9. Oblečenie

Ja už si ani neviem predstaviť vianoce bez nových párov ponožiek. Stará klasika, ktorá nesmie chýbať pod žiadnym vianočným stromčekom. Okrem ponožiek máte na výber toho mnoho. nové trenky či boxerky, tričká, mikiny, topánky až po kabát alebo ruksak. Pri tomto vianočnom darčeku máte neobmedzené množstvo možností a cena začína už od 1,5 € (za tie ponožky).

oblečenie vianočný darček

10. Športová kamera

Akčná smart kamera, s ktorou si pripomeniete každý zážitok v dokonalej kvalite. Cena začína už od 59,00 eur.

gopro hero vianočný darček

 

Foto: icrt, tpd, parfemy-elnino, andreashop, timestore, brands24, budchlap, pinterest
  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest