Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / DIY / DIY: Vyrobte herný stôl na Lego a hry pre deti za pár minút

DIY: Vyrobte herný stôl na Lego a hry pre deti za pár minút

/
/
2173 Videní

Spomínate si na svoje detstvo, kde ste sa v kruhu rodiny hrali spoločenské hry? Pre veľa detí, najmä dievčat, sú obľúbené detské hračky práve stolové hry. Niektoré stolové hry a Lego sú tak graficky krásne, že je veľká škoda ich držať skryté v krabici. Stačí na to iba samolepiaci papier a obľúbený stolík Ikea Lack. Tak prečo nespraviť z obľúbených hier a lega rovno súčasť výzdoby detskej izby?

Budete potrebovať pravítko, ceruzku, nožnice, farebné samolepiace papiere a niekoľko kusov stolíkov so série Lack v rôznych farbách. Povoľte uzdu svojej fantázie. Stiahnite si obrázky hracej plochy Monopoly, Scrabble, Šach, Človeče nehnevaj sa či Backgammon. Nie len, že to oživí detskú izbu, ale sa aj skvele zabavíte v tieto daždivé dni s vašim ratolesťami. Polepte stolíky samolepiacim papierom v tvare hracej plochy vybraných spoločenských hier.

Poznáte hru Backgammon? Ideálna pre dvoch hráčov, vyhráva ten, kto ako prvý dostane do svojej hracej plochy kamienky.

stolik lack ako backgamoon

Kto by nepoznal klasickú spoločenskú hru Človeče nehnevaj sa! Asi najznámejšia rodinná stolová hra, ktorá nemôže chýbať v žiadnej domácnosti. Kto dostane všetky figúrky do domčeka prvý?

stolik lack človeče nehnevaj sa

Prejdite do väzenia! Stolík Lack môže tiež dokonale slúžiť,  ako hracia plocha pre monopoly.

ikea lack monopoly hracia plocha

Vyčarte z neho krásnu podložku pod lego. Už len postaviť stavebnice.

ikea lack lego podlozka

Natrite ho tabuľovou farbou a pokreslite kriedami. Podporte kreatívnu tvorbu vašej ratolesti, keď si môže kresliť po stole.

stol lack

Náš tip: Dajte všetky figúrky do krabičky a tú prilepte obojstrannou lepiacou páskou na dno stolíka. Tak budete mať vždy figúrky po ruke a nestarí sa už ani jedna.

Foto: livethemma.ikea, pinterest/SkylandsAndBeyond

 

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest