Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Bývanie / Sage green bude nová neutrálna farba v roku 2018

Sage green bude nová neutrálna farba v roku 2018

/
/
2389 Videní

Šalviovo zelená – horúci trend v neutrálnych farbách interiéru a dekorácií

Do sveta prichádza nový trend. K bielej a béžovej si zapíšeme tento rok aj nový neutrálny odtieň farby. Podľa zoznamu Pinterest 100, ktorý je predpoveďou na nové trendy,  bude v roku 2018 novým trendom vo farbách bytového dizajnu krásna neutrálna farba sage green alebo šalviovo zelená.

Zoznam Printerest 100 je zložený z toho, čo ľudia najviac zdieľajú.  Za posledných pár mesiacov sa zvýšilo až o 170% zdieľanie na dekorácie a bytové doplnky vo farbe sage green a je ľahké pochopiť prečo. Tento šedo zelený odtieň šalviovo zelenej farby je mäkká, tlmená farba, s ktorou sa ľahko zdobí, ale nespadne sa do nudného alebo predvídateľného dizajnu, a preto sa nazýva aj ako nová neutrálna.

Táto spálňa dokazuje, že farba sa bez problémov mieša s čímkoľvek, vrátane dreva, kovových povrchov a tkanín.

sage green 1

Sage green je taktiež perfektnou v modernej obývacej izbe, čo dokazuje táto obývacia izba plná neutrálneho nábytku a jasných farieb.

sage green 2

Farba sa skvelé hodí na kuchynské skrinky. Milujem, ako tento priestor na varenie ladí s bielou farbou obkladu, ktorá ju viac presvetlila. Bonusové body dávam aj za zdobenie s veľmi trendy listami eukalyptu.

sage green 3

Aj táto kúpeľňa len dokazuje, že farbu sage green možno použiť na stenách kúpeľne alebo na strope.

sage green 5

Ak chcete vyskúšať túto farbu vo vlastnom dome bez toho, aby ste maľovali všetky vaše steny, táto deka je jemným prvým krokom.

sage green 6

Ďalšou možnosťou je komoda v štýle vintage, ktorá prinesie charakter do každej miestnosti v ktorej sa nachádza.

sage green 7

Foto: bedroomfurniture, housebeautiful, pinterest

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest