Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Lifestyle / Pozrite si interiér luxusného hotela Gianni Versace

Pozrite si interiér luxusného hotela Gianni Versace

/
/
2396 Videní

Ak sa chystáte na dovolenku do Miami musíte určite navštíviť aj tento hotel. Sériový vrah Andrew Cunanan zavraždil Gianni Versace na prednom schodisku zámku Miami Beach v roku 1997 a teraz toto kamenné schodište slúži ako pozadie desiatok turistických fotografií na dennej báze.

Dom Versaceho je tak famózny, je ťažké vybrať najpôsobivejšiu časť domu

Nielen, že si turisti môžu fotografovať dom, môžu tam zostať aj na noc. Pozrite sa spolu s nami do luxusného hotela známeho ako Villa Casa Casuarina.

Trojpodlažná budova bola pôvodne postavená ako bytový komplex  v roku 1930.

hotel Gianni Versace1
V roku 1992 Versace kúpil pôvodný dom za 2,95 milióna dolárov a Revere Hotel vedľa za ďalších 3,7 milióna dolárov. Investoval neuveriteľných 32 miliónov dolárov na renováciu, ktorá zahŕňala demoláciu Revere, aby uvoľnila miesto pre bazén, záhradu a nové južné krídlo.

 

Versace zrekonštruoval v dome 24 izieb na 10 veľkých apartmánov.

hotel Gianni Versace2

Versace postavil ďalšie dva apartmány na južnom krídle.

Vydláždil bazén s 24-karátovými zlatými dlaždicami.

hotel Gianni Versace3

Skupina Victor Hotels zaplatila 41,5 milióna dolárov za nehnuteľnosť v aukcii v roku 2013. Aj Donald Trump údajne predložil aj ponuku.

hotel Gianni Versace4

Okrem hotelových izieb prevádzkuje reštauráciu Gianni’s, ktorá ponúka lahodnú zmes talianskych a stredomorských jedál a výberu vín.

Aby ste sa dostali na večeru do tejto luxusnej reštaurácie je potrebná rezervácia aj 2-3 mesiace dopredu, ale hostia môžu chodiť neobmedzene do baru s nápojmi.

hotel Gianni Versace5

Istý americký kriminálny seriál bol v hoteli natočený v priebehu asi len jedného mesiaca. Producent Ryan Murphy povedal v New York Post , že nemohol uveriť tomu, keď mu udelili povolenie nakrúcať seriál v dome Gianni Versace.

hotel Gianni Versace6

Dlažba na terase pri bazéne je vytvorená v tvare mozaiky hlavy medúzy, ktorá je aj logom Versace značky.

hotel Gianni Versace8

Tento apartmán je bývalá spálňa dizajnéra Versace.

hotel Gianni Versace

Zdroj: housebeautiful

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest