Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Bývanie / Oživte nudnú kúpeľnu lacnejšie ako ste si mysleli

Oživte nudnú kúpeľnu lacnejšie ako ste si mysleli

/
/
2499 Videní

Pôsobí obklad vo vašej kúpeľni už nudne a staromódne, ale nemáte chuť investovať stovky eur do náročnej prerábky? Pokiaľ ide o kúpeľne, obklad a dlažba robia okrem svojej funkčnosti z hľadiska dizajnu naozaj všetko. Aj keď sú bežne brané ako perfektné riešenie, väčšine ľudí chýba jeden kľúčový detail. A to je fakt, že to môžete urobiť aj lacno. Zatiaľ čo väčšina výrobcov a obchodníkov ponúka svojím zákazníkom hneď po vstupe do obchodu iba moderne kvalitnejšie ale aj najdrahšie obklady, tie lacné ostávajú aj dlhé roky zaprášené v sklade. Nebojte sa kúpiť staré, lacné obkladačky, z ktorých majú už iba pár kusov. Skombinujte ich s inými a veď nie je zďaleka nevyhnutné kombinovať iba obklad jedného výrobcu. Vybraným rôznych tvarov, veľkostí môžete docieliť moderný vzhľad kúpeľne.

Napriek tomu, že je to jednoduché, tieto nápady sa ťažko realizujú bez náležitej inšpirácie. Pozrite si pár spôsobov ako priviesť vaše dlaždice na ďalšiu úroveň a vdýchnuť im život. Vychutnajte si tento šikovný výber tipov ako myslieť mimo pravidla, pokiaľ ide o obklady!

obklad kupelne

Revolučné metódy renovácie kúpeľne bez nutnosti búrania

1. Nebúrajte, maľujte! Vyberte si vhodné farebné kombinácie a dlaždice jednoducho nafarbíte akrylátovou farbou. Dlaždice majú lesklý, hladký povrch ktorý nedokáže farbu tak dobre absorbovať ako iné pórovité povrchy. Preto pred nanesením siahnite po osvedčených čistiacich prostriedkov a saponátov, ktoré rozpustia všetku špinu. Náter nanášajte v niekoľkých vrstvách kým nebude mať požadovaný odtieň.

modrý obklad a vana na nozickach

 

kupelnovy obklad nafarebeny na zeleno

  1. 2. Využite menšie dlaždice rôzneho tvaru – Okrem toho, že sú lacnejšie, tieto dlaždice sú jednou z najživších dostupných možností. Je to dokonalý spôsob, ako vytvoriť zdanlivo zložité vzory. Aj pridanie jednej vrstvy okolo  zrkadla v kúpení vo vašej kúpeľne môže robiť zázraky Nechajte svoju fantáziu bežať pri vytváraní samostatného dizajnu!

velke zrkadlo v kupelni

3. Hra s osvetlením – Dokonca aj najzložitejšie usporiadanie dlaždíc bude vyzerať nudne bez správneho osvetlenia. Z tohto dôvodu zvýraznite dizajn dlaždíc novými svetlami. Nebojte sa nových módnych hitov a vyskúšajte napríklad okrúhle zrkadlo s podsvieteným alebo veľké hranaté zrkadlo so dotykovým senzorom, Preskúmajte náš rozmanitý výber možností stropného osvetlenia, aby vaša kúpeľňa prešla na ďalšiu úroveň!

podsvietene zrkadlo

 

podsvietene zrkadlo do kupelne

Pozrite si aj ďalšie inšpirácie, tipy a triky, vhodné pre váš domov.

Foto: bhg.com, freemans.com, elledecor, fleamarketinsiders, CHIC, e-partenaire.com

 

 

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest