Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Bývanie / Nerezové drezy – srdce vašej kuchyne

Nerezové drezy – srdce vašej kuchyne

/
/
1601 Videní

Kuchyňa je stredom a kľúčovým bodom každodenného života každej ženy, od samého začiatku dňa sa tu stretáva rodina pri raňajkách, priatelia pri kávičke, varí sa obed, večera, jednoducho kuchyňa je stredobodom stretávania počas celého dňa a tento čas by ste si mali plne užiť.  S tým ale súvisí aj množstvo riadu, či špinavý dres a neustále púšťanie a vypínanie vody. Práve preto spoločnosť Hansgrohe inovovala svoje batérie a drezy, aby vám čas strávený v kuchyni pri hromade riadu čo najviac uľahčila. Batérie a drezy nemajú byť len estetickým pôžitkom, ale majú Vám prácu čo najviac uľahčovať. Preto vymysleli novú funkciu a našli inovatívne riešenia. Pre menej starostí a viac radosti.

Okrem bežných drezov určených na položenie alebo k zarovnanému vstavaniu na kuchynskú dosku existujú aj kuchynské drezy v prevedení pre spodnú montáž. Sú vhodné predovšetkým pre nadštandardné pracovné dosky – napr. pre granit. Vďaka spodnej montáži sú drezy opticky integrované a čistenie pracovnej dosky je maximálne jednoduché.

Drezy Hansgrohe

Kvalitne spracované drezy Hansgrohe sú vyrobené z materiálu o hrúbke 1 mm, oblasť umiestnenia batérie je ešte naviac zosilnená, aby sa batéria nekývala. Tvrdý nerezový povrch je odolný proti vysokým teplotám, hygienický a ľahko sa čistí. Najrôznejšie varianty drezov, od kompaktných jedno-drezov po veľkorysé dvoj-drezy, alebo drezy s praktickou odkladacou plochou zaručia správne riešenie pre vašu kuchyňu. Jedno však majú všetky modely spoločné – mimoriadnu kvalitu a nadčasové funkcie.

 

Vďaka kombináciam drezu a rôznych prevedení batérií máte na výber, aký ovládací prvok chcete na prednom okraji drezu používať. Inovačná technológia Select a ergonomická rukoväť, s ktorou sú kuchynské práce tak jednoduché ako nikdy. S technológiou Select sa dá voda spustiť a zastaviť jednoduchým stlačením tlačítka. Odtoková súprava sa ovláda otáčaním tlačítka.

Pri modeloch s kyvnou pákou sa dá batéria obsluhovať pohodlne spredu. Naklápaním ovládate silu prúdu a točením regulujete teplotu vody. Toto inovatívne riešenie pre kuchyne sa perfektne začlení do moderných a funkčných kuchýň a zaistí úplne nový voľný priestor.

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest