Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Inšpirácie / Nápadný či tradičný vianočný stromček: Trendy Vianoc 2017

Nápadný či tradičný vianočný stromček: Trendy Vianoc 2017

/
/
3896 Videní

Zdobenie vianočného stromčeka je každoročná tradícia, ktorá v sebe skrýva ducha Vianoc. Veď to poznáte, keď zapnete sviečky na vianočnom stromčeku rozžiari sa celý byt a chytí vás konečne vianočná nálada. Existuje veľa tipov ako vyzdobiť vianočný stromček, ktoré sa líšia v kombinácií farieb, dizajne, druhov vianočných ozdôb. Máte plnú pivnicu tradičných vianočných dekorácií, ktoré nikdy neviete zladiť?  Nechajte sa inšpirovať vianočnými ozdobami, dokonalé zladenými na vianočnom stromčeku. Prinášame vám kreatívne a netradične nápady, ktoré vám ukážu, ako si vyzdobiť vianočný novým spôsobom.

 Jednoduchá elegancia

Vianočný stromček ozdobený neutrálnymi farebnými ozdobami, ktoré zapadajú do jednoduchej, ale elegantnej výzdoby domu.

Zdroj: pouted

Brilantný modrý vianočný stromček

Či už hľadáte klasický stromček, ktorý by vyhovoval vašim náročným predstavám, alebo jednoducho uprednostňujete kreatívnu farebnú kombináciu, modrý vianočný stromček je vždy krásnou voľbou. Použité sú modré a strieborné sklenené ozdoby a zlaté girlandy, ktoré dodávajú stromčeku eleganciu.

Zdroj: pouted

vianočny stromcek s modrymi a bielymi vianocnymi ozdobami

Zdroj: pouted

Rustikálny vianočný stromček

Rustikálny elegantný vianočný stromček je vyzdobený eklektickou kombináciou ozdôb. Veľká dominantná hviezda a drevená stuha starajú o elegantný efekt, zatiaľ čo čierne sametové doplnky a lesklé biele žiarovky dodávajú očarujúci vzhľad.

Zdroj: elledecor

Modro zlata kombinácia

Vianočný stromček bohato vyzdobený modrými a zlatými ozdobami. Zmes matných, lesklých a žiarivých dekorácií vytvára krásny efekt, najmä keď svieti.

Zdroj: pouted

Zasnežená krajina

Ak chcete, aby vaša obývacia izba vyzerala ako útulná, zasnežená krajina divov, tento stromček je pre vás ten pravý. Tento dizajn je čisto solidifikovaný so striebornými sviečkami a luxusnou drevenou stuhou, priadzovými guľami.

Zdroj: pouted

Paleta pastelových farieb

Pastelové farby nie sú zvyčajne to čo by vám prišlo na myseľ pri vianočnej výzdobe, ale tento vianočný stromček je priam skvelý. Bledo ružové gule so zaprášeným efektom a biele ozdoby vytvárajúce hravé ale sofistikovanú atmosféru Vianoc.

Zdroj: pouted

Geometrické tvary

Jedná sa o stromček s geometrickými ozdobami, ktoré si môžete vychutnávať z každého uhľa. Použité sú žiarivé zlaté ozdoby a biele a škandinávske dekorácie, drevené hviezdy a vence v prírodnej farbe.

Zdroj: elledecor

Minimalistický vianočný stromček

Hustý, nerozvetvený stromček v krémovo bielej miestnosti je snáď minimalistický sen.

Zdroj: pouted

Na trhu dnes nájdete množstvo farebných kombinácií vianočných ozdôb a dekorácií. Pozrite si galériu ďalších inšpirácií.

Foto: elledecor, poutend, ardcarne

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest