Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Bývanie / Najznámejšie kreslo „Ušiak“ Ikea Strandmon

Najznámejšie kreslo „Ušiak“ Ikea Strandmon

/
/
7672 Videní

Poznáte príbeh kresla STRANDMON, ktorému sa u nás hovorí ľudovo „ušiak“? Toto kreslo Ušiak je skutočne nadčasový kúsok, ktoré sa na obálke Ikea katalógu objavilo už v roku 2013 a ihneď sa stalo hitom. Ide však ešte o starší model, v novom šate.

kreslo ušiak

Ikea Ušiak

Dizajn je inšpirovaný obľúbeným kreslom zakladateľa IKEA, Ingvara Kamprada, ktoré sa nazývalo MK z 50. rokov 20. storočia a bolo na obale katalógu z roku 1951, kde stálo, že prináša kráľovské pohodlie. Túto vlastnosť oceňujú ľudia rovnako aj dnes ako aj pred 65 rokmi.

kreslá ušiak

Hodí sa do tradičnej aj modernej obývačky, pracovne a kancelárií. Po 60. rokoch sa vracia späť do ponuky Ikea, rovnako dokonale, rovnako remeselne spracované, komfortné a elegantné. Môžete sa skutočne uvoľniť a odpočinúť si v pohodlí, pretože vysoké operadlo kreslá ušiak poskytuje extra podporu pre váš krk. Dnes ho Obchodný dom Ikea ponúka v 7 farebných kombináciách. Nezabudnuteľnou súčasťou kresla je aj retro podnožka Strandmon, ktorá sa dá použiť aj na sedenie aj ako podnožka.

kreslo ušiak ikea

Pozrite si čo o kresle ušiak hovorí Josefine Gronqvist, Product Developer Ikea of Sweden.

Kreslá Ušiaky

Ušiaky a mohutné kreslá vyzerajú skvelo nielen na hotelových recepciách, v kaviarniach či kancelárií ale aj doma v obývačke či spálni. Dnes tento nábytok zažíva veľký comeback. Niet sa čomu čudovať! Predstavte si, ako dobre sa číta alebo debatuje v spoločnosti skvelej kávy a veľkého pohodlného kresla. Posaďte sa, oprite si hlavu a započúvajte sa do relaxačnej hudby, alebo si vychutnajte obľúbený film. Tento dizajnový ušiak sa stane výborným doplnkom do vašej domácnosti. Rozžiarte váš priestor žltou, šedou, červenou či horčicovou.

Kreslá ušiak sú vkusné kreslá jednoduchého a moderného dizajnu v rôznych farebných. Vďaka vysokým podrúčkam je sedenie príjemné, podobne ako poťah prírodného vzhľadu. Ku kreslu si môžete dokúpiť podnožku v rovnakom retro dizajne a farebnom prevedení. Nájdi si to svoje kreslo aj vy, kreslá ušiak nájdete aj v eshopoch Asko, Sconto, Tempokondela, Novýnábytok,  Mojnábytok a ďalších internetových obchodoch s nábytkom.

Foto: Ikea, thedesignbug

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest