Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Bývanie / Kuchynské batérie vyrobia aj perlivú vodu!

Kuchynské batérie vyrobia aj perlivú vodu!

/
/
2770 Videní

Už žiadne nosenie ťažkých fliaš s vodou!

Voda je najviac fascinujúci prvok na planéte Zem. Očakávania od pôžitku z vody môžu byť rovnako odlišné, ako osobný vkus. Nové technológie od spoločnosti GROHE sa vašim očakávaniam prispôsobia. Máte radi neperlivú, jemne perlivú alebo perlivú vodu? Ešte k tomu filtrovanú a to priamo z vodovodnej batérie vo vašej kuchyni? Vaše priania sa stávajú skutočnosťou.

drezová batéria grohe red

 

Kuchynské batérie GROHE Blue kombinujú výnimočný dizajn a inovatívne technológie. Vysoko výkonný filter, chladič a výrobník perlivej vody spoločne poskytujú čistý zážitok z chuti, a to rovnako jednoducho, ako je použitie štandardnej kuchynskej batérie.
Teplotu a intenzitu prúdu vody možno regulovať štandardne, pomocou páky batérie. Otočný gombík s vstavaným LED displejom na ľavej strane potom reguluje pomer nasýtenia vo filtrovanej a chladenej vode.

Drezové batérie takisto môžu reflektovať váš osobný vkus. Na výber máte štyri štýly- s ramienkom do tvaru písmena C, L, U alebo J

Okamžitý prísun vriacej vody z klasickej kuchynskej batérie

Spoločnosť  GROHE zašla ešte ďalej. Čo tak vychutnať si praktickú možnosť načerpať vriacu vodu priamo z kohútika? Vďaka systému ohrevu vody GROHE Red je to možné. Ušetrí vám veľa času počas prípravy pokrmov a nápojov. Využijete ju pri blanšírovaní zeleniny, sterilizácii kuchynského náčinia či detských fliaš a umývaní mastných panvíc. Keďže si napustíte presne toľko vody, koľko budete potrebovať, nebude dochádzať k plytvaniu vodou a elektrickou energiou. Navyše sa budete môcť zbaviť varných kanvíc, vďaka čomu získate viac priestoru na kuchynskej linke. Detská poistka ChildLock, ktorá je súčasťou všetkých batérií GROHE Red, garantuje bezpečnosť používania. Technológia GROHE CoolTouch k tomu zaisťuje, že povrch batérie nikdy nebude priveľmi horúci na dotyk. Vylepšíte svoju kuchyňu a vychutnajte si pohodlie, ktoré vám môže tento inovatívny systém priniesť. Presvedčte sa sami.

Celú ponuku kuchynských batérií, drezových batérií, vodovodných batérií nájdete tu.

Foto: vivaeshop.sk, grohe.com, Appliance House

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest