Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views : Ad Clicks : Ad Views :
Domov / Bývanie / Horúci hit: Ružová a zelená farba interiéru

Horúci hit: Ružová a zelená farba interiéru

/
/
2435 Videní

Pozrite si niekoľko spôsobov, ako môžete priniesť tieto nezvyčajné farebné kombinácie zelenej a ružovej do vášho interiéru.

S novým rokom prichádza aj čas na zmenu. Neutrálne farby sa dajú síce krásne kombinovať a poskytujú veľké množstvo využitia v každej izbe vášho domova, ale chce to zmenu. Extravagantná zelená tapeta s palmovými listami na stene kombinovaná s ružovým zamatovým sedením doplnená zelenými vankúšmi a inými dekoráciami  v obývačke, zelený obklad s ružovými dekoráciami v kúpeľni, ružova tapeta na stene doplnená zelenými rastlinami v spálni. Interiéroví dizajnéri milujú ružovú a zelenú kombináciu pre jej svieži retro vzhľad s nádychom ženského dotyku.

Tento trend je o textúre, premýšľajte o semišovej pohovke v kombinácií s elegantnými, zelenými mramorovými alebo ružovými obkladačkami, ktoré sú umiestnené vedľa mechovej zelene. Sú jednoduché spôsoby ako môžete zvládnuť tento trend aj bez veľkej investície, napríklad staro ružová farba na stene doplnená s dobre umiestnenými doplnkami – vankúše a vázy. Ak túžite po radikálnej zmene investujte do krásneho zeleného kresla alebo sedačky, konferenčného stolíka alebo masívna komoda v staro ružovej farbe. Pozrite si našu galériu pre inšpiráciu o tom, ako začleniť tento neobvyklí trend do vášho domova.

green-and-pink-interier green-and-pink-interier green-and-pink-interier green-and-pink-interier

green-and-pink-interier green-and-pink-interier green-and-pink-interier green-and-pink-interier

 

 

green-and-pink-interier green-and-pink-interier green-and-pink-interier green-and-pink-interier

Zdroj a foto: housebeautiful, sheerluxe, Pinterest, ikea

  • Facebook
  • Google+
  • Pinterest